Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ

O firmie.

kim jesteśmy?

01

KLARIX Spółka Cywilna .

Jest firmą istniejąca na rynku od wielu lat. Długi okres wspólnej pracy, pozwala nam na ciągłe ulepszanie, oraz rozbudowywanie oferty naszych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz partnerów handlowych zapewniamy korzystne warunki cenowe i rzetelną współpracę. Zapewniając o wysokiej jakości naszych usług jesteśmy zobligowani do budowania trwałych, obustronnie korzystnych więzi handlowych. Sugestie Państwa są starannie rozpatrywane. Dzięki nim doskonalimy wspólnie z Państwem nasze produkty zmierzając do pełnej realizacji naszych założeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową, a w razie pytań wszelkie informacje dotyczące kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Misja firmy.

Misją firmy KLARIX jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalna firma zapewniająca swoim kontrahentom produkty i usługi najwyższej, jakości.

Cele firmy.

Strategicznym celem naszej firmy jest zdobycie silnej pozycji na rynku poprzez produkowanie produktów o najwyższej, jakości oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Chcemy zapewniać najlepsze warunki zatrudnienia i rozwój osobisty pracowników. Dążymy do zapewnienia dobrej kondycji finansowej firmy, zachowując ciągły i dynamiczny rozwój.

Adrian Chabior