Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ

Pro N.

Profesjonalny preparat do płukania i nabłyszczania naczyń mytych w zmywarkach gastronomicznych.

Zastosowanie:
Do przemysłowych zmywarek gastronomicznych w hotelach, restauracjach, zakładach zbiorowego żywienia. Odpowiedni do zastawy szklanej, stołowej, sztućców, szkła i wyposażenia ze szkła porcelany, tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej i aluminium.

Właściwości:
Preparat do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach przemysłowych i gastronomicznych. Doskonały połysk bez polerowania, nawet w wodzie o dużej twardości. Dobrze zwilża powierzchnię, nie pozostawiając smug i zacieków czy plam na umytych naczyniach. Zaleca się stosowania Środka wraz z preparatem do mycia naczyń w zmywarkach.

Skład:
Kwas cytrynowy, kwas 1-hydroksyetano-1- karboksylowy. Składniki według Rozporządzenia nr 648/2004/WE dot. detergentów: <5% fosfoniany, polikarboksylany, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, także środki konserwujące (methylchloroisothiozolinone / methylisothiazolinone).
 
Dostępne pojemności:
5L, 10L, 20L
 
Karta charakterystyki - Pro N